15:03 / E Shtunë, 21 Prill 2018 / indeksADMonline

Kush tjetA�r? MOHAMED SALAH (Video)

Mohamed Salah po i tregon botA�s futbollistike se pse A�shtA� 1-shi kA�tA� edicion nA� futbollin evropian.

Magjiku egjiptian sapo ka realizuar edhe golin e 31-tA� nA� premierligA� dhe tA� 41-tin nA� tA� gjitha garat.

Salah me kA�tA� gol ka barazuar rekordin qA� e mbante Luis Suarez te Liverpooli pA�r mA� sA� shumti gola brenda njA� sezoni./Indeksonline/

Temat: