18:03 / E Premte, 30 Mars 2018 / indeksADMonline

Kuvendi i Kosovës miraton Projektligjin për Kontrollimin e Brendshëm të Financave Publike

Kuvendi i Kosovës ka miratuar shqyrtimin e dytë të Projektligjit me nr: 06/L-021 për Kontrollimin e Brendshëm të Financave Publike.

62 deputetë kanë marrë pjesë në votim, prej tyre  61 kanë votuar në mënyrë elektronike ndërsa një deputet me dorë, asnjë kundër dhe abstenim./Indeksonline/