12:01 / E Hënë, 06 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ky do të jetë trajneri i ri i West Ham

 

West Ham gjatë ditës së sotme ka njoftuar se ka shkarkuar trajnerin Slaven Bilic, shkruan indeksonline.

Sipas mediave angleze pasardhësi i kroatit pritet të jetë David Moyes dhe zyrtarizimi do të bëhet gjatë 24 orëve të ardhshme.

David Moyes

Mirëpo, Moyes mund të jetë vetëm trajner i përkohshëm, pasi synimi i tyre është që ta rikthejnë në Premierligë Brendan Rodgers. /IndeksOnline/