14:34 / E Diele, 23 Shtator 2018

Ky është Agonisi, 29 vjeçari që u vra sot në Deçan

Agonis Tetaj, rreth 29 vjeç është vrarë sot rreth orës 11:00.

Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet që viktima në fjalë është qëlluar me armë nga djali i pronarit ku punonte.

Mësohet se Agonisi ishte i martuar dhe pas vetës ka lënë dy djem binjakë.

Derisa policia e Kosovës ka konfirmuar rastin në fjalë, ende nuk dihen motivet e vrasjes./Indeksonline/

Detaje rreth vrasjes së 29 vjeçarit në Deçan

Vritet një person në Deçan