08:47 / E Martë, 17 Prill 2018

Ky A�shtA� parashikimi i motit pA�r sot

GjatA� ditA�s sA� sotme do tA� mbajA� mot i vranA�t.

Temperaturat minimale nA� PrishtinA�, Ferizaj dhe Gjilan 6 gradA�, kurse ato maskimalet nA� GjakovA� me 22 gradA�.

 

Temat: