19:33 / E Premte, 05 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ky është sekreti për muskuj të formësuar

Ushtroni, hani, fleni dhe përseritni. Me këtë filozofi dhe me këshillat profesionale që do ti merrni këtu ju do të jeni në rrugë të mirë për të arritur masë muskulore.

Sikurse ju, edhe shumë atletë profesional të fitnesit kanë punuar shumë për të arritur formën e tyre dhe shpesh herë kanë dashur të dorzohen, transmeton Indeksonline.

Aplikimi i këtyre këshillave mund të maksimizoj rezultatet tuaja

Flini mirë

Ushtroni në mbrëmje

Pini sasi të mjaftueshme të ujit

Bënu përzirje të pijeve proteinike të fitnesit

Balanconi ushqyeshmërinë tuaj

Ushtroni Muskujt në frekuencë optimale

Hani më shumë