08:10 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Kylie Jenner bëhet miliardere edhe pse vetëm 21 vjeçare (Foto)

E njohur në botën e shoubizit nga shou që ata si familje e bëjnë, Kylie Jenner ka arritur që të futet në tregun e kozmetikës.

E nga atje, Kylie po korrë shumë suksese  dhe po fiton me miliarda dollar, duke u shndërruar kështu në moshën 21 vjeçare në një miliardere.

Kështu e ka konsideruar edhe revista prestigjioze “Forbes” e cila ka realizuar edhe një dokumentar të tërë për të.

Ndryshe, për Kylien u shpreh shumë i lumtur edhe babai i saj, Caitlyn Jenner, i cili tashmë ka ndryshuar edhe gjininë dhe njihet me këtë emër./Indeksonline/