14:59 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Kylie Jenner mbeti pa flokë, ia prenë “të gjitha”

Floktari i Kylie Jenner “ia preu të gjitha” flokët asaj.

22-vjeçarja ndau disa video në Instagram, ku tregon se floktari i kishte thënë do t’ia shkurtojë pak, por ia kishte prerë të gjitha, shkruan Indeksonline.

Kylie u shfaq me flokë të shkurtra, ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim.

Ajo zakonisht shfaqet me peruke të gjata e shumëngjyrëshe.

Kylie dhe Travic Scott kanë një vajzë të quajtur Stormi.

Tani dyshja janë ndarë, por thuhet se janë gati për t’u ribashkuar./Indeksonline/

kylie jenner
kylie jenner

Mos i humb