09:26 / E Mërkurë, 03 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner shijon pushimet me Stormin, duket si nëna më seksi ndonjëherë!

Kylie Jenner ka tetë muaj që në jetë ka sjell bijën e saj të parë, Stormin, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë seksi dhe provokuese veshur në bikini.

Por në imazhet tjera ajo shihet edhe me bijën e saj, të voglën Stormi dhe duket se po kalojnë kohë shumë të mirë së bashku.

Ndryshe, Kylie ishte komentuar shumë për shtatzëninë e saj në moshë të hershme, pasi që ajo ishte vetëm 21 vjecare./Indeksonline/