23:42 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

Kylie thjesht shkëlqen, bukuria e saj mendjen ua merr

Modelja e famshme, Kylie Jenner di të befasojë përherë me pozat e saj.

Duket në formë të mirë dhe me shumë disponim, derisa shkëlqen e gjitha me bukurinë e saj- shkruan IndeksOnline.

Njëra ndër femrat më të pasura në botë po jeton jetën e saj si mos më mirë, duke bërë me dije se edhe biznesi i saj me produktet e kozmetikës po ecën si mos më mirë. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

office days 🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on