11:34 / E Premte, 16 Mars 2018 / indeksADMonline

Labi injoron Kuvendin, shkon në fitnes (Foto)

Deputetit të Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri duket se nuk po i bën përshtypje seanca plenare e Kuvendit.

Derisa kolegët e tij janë mbledhur për të diskutuar për çështje të ndryshme, ai ka zgjedhur të bëj diçka tjetër, shkruan Indeksonline.

Në një postim në InstaStory, Labi ka njoftuar se është në palestër me djalin e tij. Po ashtu, ai ka shfrytëzuar rastin të tregoj se sonte do të mbaj një mbrëmje muzikore.

Me këtë veprim, ai ka injoruar Kuvendin e Kosovës dhe postin e tij prej deputeti, duke preferuar të shkoj në palestër. /Indeksonline/