23:09 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Labi uron dy Agim-at për fitoret në Ferizaj e Mitrovicë

Deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri, ka uruar kryetarin e ri të Ferizajit nga PDK-ja, Agim Aliu për fitoren e sotme.
Tahiri pos Aliut, ka uruar edhe Agim Bahtirin për fitoren e tij të dytë në Mitrovicë.

Ky është postimi i plotë i Tahirit:

Zotri Kryetar, Agim Aliu, urime fitoren e merituar nga qytetarët e komunës sonë të Ferizajt! Të uroj shumë shëndet në jetën tënde , po ashtu suksese në punë.
Zotri Kryetar, Agim Bahtiri, njëherit dhe bashkpartiak i imi, të uroj fitoren po ashtu edhe ty dhe qytetarëve të Mitrovicês.
Me respekt, Labinot Tahiri- Ferizaj Kosovë e Shqipërisë.