09:23 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lady Gaga, ju tmerron me pamjen (Foto)

Lady Gaga është këngëtarja e veçuar për këngët e saj dhe jo vetëm.

Këtu kemi fjalën edhe për pamjen dhe eksperimentet që ajo bënë me të, shkruan Indeksonline.

Në disa fotografi të postuar në llogarinë e saj në “Instagram” ajo duket e tmerrshme pasi që ka kombinuar shumë ngjyra në një pamje të vetme dhe sigurisht hija e syve e vendosur në tërë kapakun e syve nuk është aspak e hijshme.

Duket se kjo pamje nuk u ka pëlqyer as fansave të saj, shumë prej të cilëve e kanë komentuar negativisht./Indeksonline/

Temat: