08:27 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Lady Gaga paraqitet thjeshtë por shkëlqen në tapetin e kuq

Ajo tërhoqi gjithë vëmendjen mbi vete, duke lënë në hije edhe personin e mbrëmjes.

Këngëtarja Lady Gaga, u shfaq në tapetin e kuq mbrëmjen e së enjtes, në hotelin luksoz Beverly Hilton Hotel.

Gjithçka teksa mbahej edicioni i 32 i çmimeve ‘American Cinematheque Award’, në nder të aktorit Bradley Cooper.

Këngëtarja me flokët e mbledhura dhe me një fustan të gjatë, tërhoqi vëmendjen mbi vete. Gjithçka për shkak të transparencës së fustanit, ku binin në sy hiret e saj.

Temat: