75 Mall Live Search
15:24 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lady Gaga shpërndanë imazhe provokuese! “Më thirrisni Princesha Pjeshkë” (Foto)

Lady Gaga sërish ka tentuar dhe ia ka arritur që të marrë vëmendjen e mediave dhe adhuruesëve.

 Not shy: The 31-year-old singer flaunted her pert derriere and her flat midriff in a gold bikini while in Miami

Këngëtarja ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram” ku ka provokuar shumë me pamjen e saj madje edhe e ka tepruar.

Strike a pose: Lady Gaga flaunted her pert derriere and her flat midriff in a gold bikini while in Miami on Wednesday

Në këto fotografi ku zbulonte pothuajse gjithcka ajo ia ka bashkangjitur edhe një shkrim, transmeton Indeksonline.

Wearing her armor: The star covered up with her chain mail bralette

“Më thërrisni Princesha Pjeshkë” ka thënë Lady Gaga./Indeksonline/

Peep show: Gaga gave fans a glimpse of her perky chest with another revealing selfie

Amazing: She posted a cleavage revealing snap of herself to her Instagram Tuesday while seated on a horse

Star power: The songstress' album Joanne is nominated for Best Pop Vocal Album; her song Million Reasons is also nominated for Best Pop Solo Performance

 

Temat: