Lajme

  • Aksident trafiku në magjistralen Podujevë – Prishtinë, vetura përfundon jashtë rrugës
  • Burg të përjetshëm për kreun meksikan të drogës Joaquín “El Chapo”
  • Limaj dhe Haradinaj vizituan Malishevën: Është detyrë e Qeverisë që të mbështes të gjithë komunat