11:27 / E Enjte, 07 Qershor 2018 / indeksADMonline

Latine seksi apo shqiptare “përvëluese”, shikoni këto imazhe të Sonit (Foto)

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ditën e djeshme ka publikua projektin e saj të ri në bashkëpunim me këngëtarin latin, Jowell.

“En la Intimidad” mban emrin projekti kurse i tërë është në gjuhën spanjolle, transmeton Indeksonline.

Së fundi, në llogarinë e saj në “Instagram” Soni ka publikuar një imazh ku shihet shumë provokuese dhe seksi saqë duket si një latine.

Ndryshe, Soni gjithmonë është komentuar për pamjen e sidomos linjat trupore./Indeksonline/

Temat: