17:54 / E Martë, 23 Tetor 2018 / indeksADMonline

Këngëtarja e njohur feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush ajo

Soni Malaj, është një nga këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar .

Edhe përkundër një karriere të gjatë ajo vazhdon të jetë mjaft e prezentë në skenë, shkruan indeksonline.

Sot, këngëtarja feston ditëlindjen e 37-të, ku edhe ka marr urime të shumta nga miqtë dhe adhuruesit e saj.

Kujtojmë që Soni në projektin e fundi bashkoj forcat me këngëtarin e njohur latin, Jowell, për të sjell këngën ‘En la Intimdad’./Indeksonline/