14:28 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Aurela Gaçe favorizon këngën e Soni Malajt në Festivalin e RTSH-së

Soni Malaj do të jetë një nga pjesëmarrëset në Festivalin e RTSH-së.

Këtë e ka bërë të ditur edhe vet artistja përmes llogarisë Instagram.

Ajo do të prezantohet me këngën ‘Më e fortë’,e cila tashmë është publikuar edhe në kanalin ‘Youtube’. Ndërsa vargjet e kësaj kënge kanë impresionuar këngëtaren, Aurela Gaçe, e cila ka uruar Sonin dhe i ka uruar fat, duke treguar kështë këngën favorite të saj.

Ndryshe, edicioni i 57’ i festivalit do të mbahet në datat 20,21 dhe 22 dhjetor./Indeksonline/