21:51 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Lautaro s’është normal, shënon super gol kundër Fiorentinës

Skuadra e Inter ka arritur të barazoj rezultatin kundër Fiorentinës.

Lautaro Martinez në fund të pjesës së parë arriti të bëj një goditje të fuqishme jashtë zonës dhe arriti ta mposhtë portierin e Fioretinës, transmeton Indeksonline.

Vlen të vlerësohet asistimi i Barellas, që vrapoj nga mbrojtja deri në sulm dhe pasoj tek Martinez.

Pas 45 minutave, rezultati është i barabartë./Indeksonline/