21:52 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Learta tregon këmbët në fustanin e shkurtë!

Reja e këngëtares së njohur shqiptare, Learta Jakupi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty shihet shumë seksi dhe në formë veshur me fustanin e shkurtë, që ia tregonte edhe këmbët.

Learta dukej goxha mirë në këtoimazhe./Indeksonline/

Temat: