21:19 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Learta vjen elegante dhe e pakonkurrencë

Learta Jakupi tashmë nuk është një emër i panjohur për publikun.

Që nga martesa me djalin e këngëtares së muzikës popullore, Shyhrete Behluli , ajo është vazhdimisht pjesë e mediave rozë, shkruan Indeksonline.

Learta është poashtu mjaft aktive në rrjetet sociale, ku sjell imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

Këtë herë, ajo erdhi elegante dhe atraktive në një fustan të kaltër i cili i rrinte për mrekulli ndërsa grimi i lehtë ia kompletonte dukjen.

“Zoti i bekoftë femrat me ambicie” ka shkruar Learta përkrah imazhit./Indeksonline/

Temat: