18:01 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ledion Liço s’do ta udhëheq më ‘The Voice Kids’, ja kush është prezantuesja e re

‘The Voice Kids’ është një nga talent show-t më të ndjekura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Një spektakël që zbulon talentë të rinj nga të gjitha trevat shqipfolëse.

Deri tani ai që ka prezantuar këtë projekt televiziv ka qenë Ledion Liço, por që në edicionin e ri s’do të jetë më ai.


Kjo është bërë e ditur në faqen e spektaklit në fjalë, ku tregon se është prezantuesja Dojna Mema ajo që do të jetë në vend të Liços.

Ndryshe edicioni i ri do të nis në muajin janar./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

Prisni të papriturën bashkë me mua në të ✌? @topchannelalbania @voicealbania ? Klikoni link-un në bio ?

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on