10:17 / E Enjte, 22 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ledri me zemër të madhe, mbrëmë gjatë lojës qëndroi afër fansit të tij të zjarrtë

Një djalë nga Prishtina me emrin Andi, është një fans i zjarrtë i reperit Ledri Vula.

Dhe dëshira e tij për ta takuar është realizuar mbrëmë, derisa reperi po ndiqte një ndeshje basketbolli në kryeqytet.

Fansi i Ledrit është i palëvizshëm dhe mund të funskionojë vetëm në karrocë, ndërsa reperi mbrëmë ka qëndruar krah tij gjatë tërë ndeshjes.

A nuk është një gjest i mrekullueshëm nga reperi dhe nejrëzit që e bënë të mundshëm takimin?

 

 

View this post on Instagram

 

Awww Ledri ??? Bravo per surprizen ty dhe atyre qe te kontaktuan per Andin ? @ledrivula

A post shared by Prive.al (@prive.al) on