75 Mall Live Search
09:25 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Me veshje e trup si të një 20 vjeçareje, Albërie Hadërgjonaj me befasi

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtarët që i kushton tej mase rëndësi dukjes dhe paraqitjes së jashtme.

Ajo e ka dëshmuar që e do stilin dhe që dëshiron gjithë të duket sharmante.


Këngëtarja madje befason me linjat e saj trupore, veçmas në fotografinë e fundit, ku shfaqet tejet atraktive në të bardha dhe çizme të gjata.

Përmes kësaj fotografia ajo paralajmëron diçka të re, që siç duket bëhet fjalë për një videoklip./Indeksonline/