08:58 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Yllka Kuqi befasohet në ditëlindjen e saj

Yllka Kuqi është një nga këngëtarët më të pëlqyera dhe më të veçanta shqiptare.

Bukuroshja nga Gjakova sot ka ditëlindjen. E në këtë ditë të rëndësishme për të, ajo u befasua nga personat e saj të zemrës.


Këngëtarja përmes disa imazheve të postuara në llogarinë Instagram shihet e lumtur, teksa ka marrë një buqetë me trëndafila dhe gjithashtu tortja e ditëlindjes po ashtu është në formë trëndafili.


Sigurisht kjo befasi i ka pëlqyer tej mase artistes./Indeksonline/