10:46 / E Hënë, 19 Shkurt 2018

Lëndohet duke çmontuar derën e blinduar

Një person është lënduar në Prizren, derisa ishte duke çmontuar një derë të blinduar.

Sipas Policisë, për një moment kishte rënë dera duke e zënë viktimën.

Si pasojë e kësaj viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore, dhe është dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

Viktima ishte me një person tjetër i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.