14:41 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Lëndohet në vendin e punës në Ferizaj

Një person derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës në Ferizaj, në mungesë të sigurisë është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet.