14:00 / E Premte, 21 Shtator 2018 / indeksADMonline

Leo Messi ndryshon “look-in”, do të ju befasoj me pamjen e re

Lojtari i klubit, Barcelona Lionel Messi vitet e fundit ka rënë në sy jo vetëm me paraqitjet e tij në fushat e blerta por edhe me paraqitjet e tij, transmeton Indeksonline.

Messi ka qenë i njohur për mjekrrën e tij dhe tatuazhet. Për mjekrrën patë deklaruar se po e mbante shkaku i gruas së tij Antonella.

Por duket se ka vendosur të mos e dëgjoj më gruan. Messi në postimin e fundit në Instastory shihet pa mjekër, duke kthyer pamjen e dikurshme.

Edhe me këtë ndryshim Messi dukej mjaftë mirë. Reagimet e adhuruesve të tij kanë qenë të ndryshëm, disa e pëlqyen kurse disa jo./Instagram/

Temat: