22:30 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Leonora Jakupi shkëlqeu në “Natën e Zjarreve”, në Prekaz (Foto)

Leonora Jakupi edhe këtë vit ka qenë pjesë e “Natës së Zjarreve” në Prekazin e Adem Jasharit.

Këngëtarja ka shkëlyqer e veshur në fustanin e kuq, teksaj performoi këngën e saj kushtuar lirisë së Kosovës “A vritet pafajësia”, shkruan Indeksonline.

“20 vite krenari dhe emocion! Perjetesisht faleminderit #AdemJashari #UCK”, ka shkruar ajo./Indeksonline/