17:36 / E Enjte, 11 Tetor 2018

Leonora Jakupi brenda një veture luksoze, shfaqet plot stil

Leonora Jakupi pavarësisht që kohëve të fundit nuk është shumë aktive me projekte muzikore, ajo është gjithnjë pranë fansave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale.

Këngëtarja shfaqet si gjithnjë plot stil edhe në fotografinë e fundit, ku shihet brenda një makine luksoze, shkruan Indeksonline.

E thjeshtë, në trend me modën e fundit dhe tejet ëmbëlsi, ajo paraqitet përmes llogarisë Instagram./Indeksonline/