19:49 / E Premte, 30 Mars 2018 / indeksADMonline

Lepurushe kaq seksi nuk keni parë (Foto)

Miley Cyrus është njëra nga aktoret dhe këngëtaret e njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë por ajo që bënë përshtypje është veshja e saj. Me fustanin e ngushtë dhe veshët në formën e lepurit, ajo shndërrohet në një lepurushe seksi.

“E premte e mirë” kishte shkruar Miley në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ndryshe, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shumë imazhe./Indeksonline/

Temat: