19:45 / E Diele, 13 Maj 2018

Levante – Barcelona, formacionet zyrtare

Barcelona është mysafir i Levantes në ndeshjen e xhiros së parafundit të La Ligas.

Katalonasit kërkojnë ta përfundojnë sezonin pa humbje dhe është dy ndeshje larg qëllimit final.

Këto janë formacionet zyrtare:

Levante: Oier; Coke, Postigo, Róber Pier, Luna; Bardhi, Campaña, Lukic, Morales; Roger, Boateng.

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Yerry Mina, Vermaelen, Jordi Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Dembélé, Coutinho y Suárez