15:11 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Liberta “përvëluese” në imazhet e fundit!

Liberta Spahiu është një nga prezantueset më të njohura shqiptare.

Ajo ka vite që është në skenë por po e ruan freskinë dhe pamjen e bukur, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo është parë e veshur me fundin e shkurtë të kombinuar me bluzën e bardh e cila po i shkonte shumë.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në “Instagram”, kurse për pamjen e saj është përkujdesur Sellma dhe Kaci./Indeksonline/