09:43 / E Hënë, 16 Korrik 2018 / indeksADMonline

Liberta si peshk e zhytyr në ujë (Foto)

Liberta Spahiu jo vetëm që është një nga femrat më të komentuara, por edhe më të ndjekura shqiptare.

Ajo është më se aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe goxha atraktive.


Së fundmi vjen e zhytyr në një pishinë, e ku shkruan: “Cysh i nxerr njeri pune vetit ? ja hin ja dil oj moter… se ham knej ham anej se rrok”.
Si gjithmonë ajo vjen plot stil dhe bukuri./Indeksonline/