09:18 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kështu fillon ditën Liberta Spahiu, moderatorja ua qelë sytë me këtë imazh

Liberta Spahiu është një nga prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo krahas angazhimeve si moderatore është prezente edhe me imazh të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me ngjyra të ndezura, por si çdo herë moderatorja erdhi e këndshme dhe mahnitëse.

“Mirëmëngjesi, pak ngjyra në këtë ditë gaborreske ngjyre hiri”, ka shkruan Liberta ndërsa tregonte se imazhi është shkrepur në Mramor./IndeksOnline/