18:11 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu me një fotografi atraktive: Unë ta fala ty një puthje!

Liberta Spahiu është një nga ato femrat që çdo gjest i saj komentohet e bie në sy.

Prezantuesja që shquhet për bukurinë dhe atraktivitetin së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet si asnjëherë më parë.


Liberta vjen jo vetëm me stil, por edhe me një pjesë të një kënge që sigurisht ka zgjuar kureshtje, por edhe të qeshura tek ndjekësit e saj.

Ky është statusi i saj:

une ta fala ty nje puthje…ti ma fale dashurine… blla blla blla… kush e din vazhdimin e kenges