17:21 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Liberta Spahiu vjen e këndshme dhe sensuale

Liberta Spahiu njihet si një nga moderatorët më seksi shqiptare.

Ajo është vazhdimisht pjesë e mediave rozë, kjo për faktin se konsiderohet një femër me një stil të veçantë në veshje dhe forma të bukura fizike, shkruan Indeksonline.

Liberta është mjaft aktive edhe në ‘Instagram’, në një postim të hedhur këtë herë, moderatorja ka shkëlqyer me dukjen dhe grimin e theksuar.

Liberta padyshim edhe këtë herë është dukur mahnitëse dhe me shumë stil./Indeksonline/