21:36 / E Hënë, 22 Tetor 2018 / indeksADMonline

Liberta ‘verbon’ me bukurinë femërore

Liberta Spahiu vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Prezantuesja e cila ‘rrëmben’ me bukurinë dhe atraktivitetin e saj, shquhet ndër të tjerash edhe për stilin unik.


Së fundmi Libi vjen tejet joshëse, teksa shfaqet në trend me kohën e modës.

Natyraliteti dhe thjeshtësia janë ato që bien në sy tek shtatlarta kosovare./Indeksonline/