07:24 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Linda Halimi ‘përvuluese’ me pamjen e saj (Foto)

Linda Halimi karrierën e filloj shumë e re dhe me shumë kile, shkruan Indeksonline.

Por kjo nuk i pengoj që ajo të fitoj shumë famë dhe të marrë rrugën për në Amerikë për të vazhduar karrierën e saj.

Atje Linda pësoi një ndryshim drastik duke u bërë një femër shumë seksi dhe me trup shumë të formuar.

Së fundi Linda ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet “përvëluese” teksa pozon para aparatit fotografik vetëm me bikini.

Shikoni se si duket Linda./Indeksonline/