21:57 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Lingard shënon gol të jashtëzakonshëm për Anglinë

Anglia ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 2-0 ndaj SHBA-ve në një miqësore të luajtur në ‘ëembley’.

Golat për epërsinë e “Tre Luanëve” i kanë shënuar Lingard dhe Maximilian Arnold.

Më poshtë mund të shikoni golin fantastik të Lingard. /IndeksOnline/

Temat: