20:36 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Salah shënon super gol për Egjiptin

Mohamed Salah ka shënuar një super gol direkt nga korneri në ndeshjen Egjipt-Eswatini, transmeton Indeksonline

Goli u shënua në minutën e 45të dhe e rriti epërsinë e Egjiptit në 4-0.

Ndeshja është duke luajtur në kuadër të Kupës së Kombëve të Afrikës. Për momentin rezultati është 4-0 dhe po zhvillohen 20 minutat e fundit të ndeshjes./Indeksonline/