22:05 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Linjat ‘perfekte’ të Khloe Kardashian marrin gjithë vëmendjen në eventin e njohur

Ajo është ende në lidhje me babanë e vajzës së saj, basketbollistin e njohur, Tristan Thomson me të cilin kohë më parë u spekulua se ishte ndarë.

Khloe Kardashian ka marrë pjesë në eventin e modës të organizuar nga Fashion Nova dhe reperja Cardi B, në Los Angjelos, shkruan Indeksonline.

34 vjeçarja është dukur sensasionale me një veshje të zezë e cila theksonte format e saj perfekte të trupit.

Ndryshe, Khloe u bë nënë më herët gjatë viti ndërsa ka arritur ti rikthej format e trupit shumë shpejt./Indeksonline/