14:27 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lituania sonte zbarkon në Prishtinë

Kosova nesër do të filloj historinë e kualifikimeve për Kupën e Botës që do të zhvillohet në Kinë më 2019.

Përfaqësuesja jonë në ndeshjen e parë do të luaj në Prishtinë kundër Lituanisë.

Skuadra mysafire konsiderohet si më e mira e grupit dhe sonte pritet të zbarkoj në Prishtinë.

Kosova dhe Lituania luajnë nesër në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve duke filluar nga ora 19:00. /IndeksOnline/