12:46 / E Martë, 10 Korrik 2018 / indeksADMonline

LIVE: Aksioni për shpëtimin e katër futbollistëve të fundit të mbetur në shpellë (Video)

Nga 12 djemtë e bllokuar që dy javë në shpellë, kanë mbetur vetëm edhe katër persona.

Tre futbollistë dhe trajneri i tyre mbeten ende në shpellë ndërsa po zhvillohet aksioni për shpëtimin e tyre.

Aksioni është duke i xhiruar live ndërsa shpresat që ai të përfundoi me rezultat janë të mëdha.

Në dy ditët e fundit janë nxjerrur me sukses nëntë persona, që të gjithë në gjendje të mirë shëndetësore./Indeksonline/