14:53 / E Diele, 08 Korrik 2018 / indeksADMonline

LIVE/ Operacioni i jashtëzakonshëm i nxjerrjes së fëmijëve pas disa ditë qëndrimi në shpellë

Mediat ndërkombëtare po transmetojnë hap pas hapi, operacionin e rrezikshëm të shpëtimit në Tailandë, ku zhytës dhe marinsa tailandezë janë duke nxjerrë nga shpella ku u bllokuan 12 djem dhe trajnerin e tyre, mbetur aty prej më shumë se dy javësh.

Deri më tani dy djem janë nxjerrë tashmë dhe i treti është në gjysmë të rrugës së vështirë, raportojnë mediat botërore.

Më poshtë ndiqeni live: