14:34 / E Premte, 25 Maj 2018 / indeksADMonline

Policë, zjarrfikës e mjek përreth rafinerisë së naftës (Video/Foto)

Punëtor të shumë të firmave përreth rafinerisë së naftës në periferi të Fushë Kosovës kanë lenë vendet e tyre të punës nga frika e shpërthimit të ndonjë cisterne.

Ekipi i Indeksonline ndodhet në vendin e ngjarjes dhe do t’iu mbajë të informuar për më të rejat nga ky zjarr.

Në vendin e ngjarjes tani ka forca të shumta të Policisë, zjarrfikës dhe mjek të cilët po qëndrojnë në gjendje gatishmërie./Indeksonline/