17:55 / E Diele, 14 Janar 2018 / indeksADMonline

Liverpool – Manchester City, pjesa e parë përfundon me rezultat befasues (Video)

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Liverpool – Manchester City, që po zhvillohet në Anfield. 

Rezultati pas 45 minutash është 1-1 me golat e Oxlade-Chamberlain dhe Leroy Sane. /IndeksOnline/