22:56 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Liverpooli i jashtëzakonshëm, Manchester City fiton në fund (Video)

Liverpooli ka shënuar fitore të rëndësishme në ndeshjen kundër Stoke Cityt.

Skuadra e Klopp fitoi me rezultat 3-0, shkruan indeksonline.

Golat në këtë ndeshje i shënuan, Mane dhe dy supergola nga Salah.


Në ndeshjen tjetër Manchester City ka fituar në fund me rezultat 2-1.

Për Sauthampton shënoi Romeu ndërsa për Manchester Cityn shënoi de Bryne dhe Sterling.

Pas kësaj, City vazhdon kryesimin me 40 pikë, ndërsa Liverpooli është e pesta me 26 pikë. /IndeksOnline/