23:01 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Liverpooli rikthehet te fitorja (Video)

Liverpooli ka shënuar fitore duke mposhtur Huddersfirld Town me rezultat 3-0, shkruan indeksonline.

Golat për skuadrën e Klopp i shënuan Emre Can, Roberto Firmino dhe Mohamed Salah.

Me këtë fitore, Liverpooli është në pozitën e katërt me 50 pikë, aq sa ka edhe Chelsea. /IndeksOnline/

Temat: